Profil działalności firmy związany jest z naprawą wszelkiego typu urządzeń elektronicznych oraz instalatorstwem systemów telewizji przemysłowej, sygnalizacji włamania i pożaru. Przy nietypowych potrzebach istnieje możliwość stworzenia odpowiedniego urządzenia elektronicznego. Dodatkowo, z uwagi na słabość do szeroko pojętej energii odnawialnej, możliwa jest pomoc przy doborze urządzeń oraz uruchamianiu małych przydomowych instalacji fotowoltaicznych i wiatrowych.
System sygnalizacji włamania z panelem dotykowym i powiadomieniem o zdarzeniu poprzez SMS, możliwością zdalnego sterowania urządzeniami zewnętrznymi (piec, rolety, podlewanie ogrodu etc.) oraz prostą, intuicyjną obsługą.
System monitoringu wizyjnego z zastosowaniem markowego sprzętu, możliwością podglądu obrazu przez internet oraz integracja z systemem alarmowym. Naprawy i modernizacje istniejących instalacji.
Proste systemy solarne do zasilania oświetlenia  wokół domu, zasilania awaryjnego urządzeń elektronicznych i elektrycznych (np. pomp wodnych w instalacjach c.o.).
Naprawa urządzeń elektronicznych, m.in:
Centrale Ademco FCC3000 oraz FCC5000.
Zapraszam na stronę www.FCC5000.com.pl
MARX-TECH
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Copyrajt ołrajt. Marx-Tech 2014.
zasilacze, ładowarki, przetwornice
kamery CCTV, rejestratory, monitory LCD
drobny sprzęt AGD, w tym płyty indukcyjne
napędy bram
wyceny dla ubezpieczalni
sterowniki pieców c.o. i termostaty
Montaż napędów do bram przesuwnych i 2-skrzydłowych.
Zdalne sterowanie i kontrola dostępu.
Naprawa usterek u klienta.
Specjalizacja:
System kontroli pracy strażników
          BENZING COGARD
Instalacje antenowe RTV oraz Sat, precyzyjne ustawianie anten cyfrowym miernikiem sygnału.